Recenzja teatralna - konkurs

Wręczenie nagród laureatom konkursu Recenzja 2019

W piątek 14 czerwca 2019 roku o godzinie 17.00 w Sali Koncertowej Domu Kultury  im. Wiktorii Kubisz w Bielsku-Białe przy ul. Juliusza Słowackiego 17 odbędzie się podsumowanie Konkursu na recenzję widowiska teatralnego Recenzja 2019 i zostaną wręczone nagrody autorom najlepszych prac.

Konkurs organizowany jest przez Wydział Kultury i Sztuki Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej wspólnie z Teatrem Lalek Banialuka, Teatrem Polskim w Bielsku-Białej i Kwartalnikiem Relacje-Interpretacje wydawanym przez Regionalny Ośrodek Kultury w Bielsku-Białej z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru.

Po wręczeniu nagród odbędzie się pokaz przedstawień zespołów działających w "Kubiszówce": "ćśoŁIM" grupy teatralnej Impro oraz "Hej na smoka!" Teatru z Potencjałem.

Pdf
geoportal - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna