Kalendarium Imprez

KALENDARZ IMPREZ SPORTOWO-REKREACYJNYCH

Październik 2019 r.

(stan na 7.10.2019  r.)

 

7.10.2019 r. (poniedziałek)

 

  • Amatorska Liga Siatkówki

Hala sportowa, ul. Widok 12,

od godz. 19.00  do godz. 22.00

 

11-13.10.2019 r. (piątek-niedziela)

 

  • 13. Grand Prix Bielska-Białej – POLISH OPEN w Karate WKF

Hala Widowiskowo-Sportowa, ul. Karbowa 26

piątek: godz. 10:00-19:00 – walki turniejowe

sobota: godz. 9:00-21:00 – walki turniejowe

godz. 16:00uroczyste otwarcie

niedziela:

godz. 9:00-17:00 – walki turniejowe

 

12.10.2019 r. (sobota)

 

  • IV Liga piłki nożnej: TS Podbeskidzie II SA – MKS Odra Centrum Wodzisław Śląski

Boisko piłkarskie, ul. Młyńska 52b,

godz. 11.00

 

  • III Liga piłki nożnej: Rekord Bielsko-Biała – Piast Żmigród

Boisko piłkarskie, ul. Startowa 13,

godz. 15.00

 

  • II liga koszykówki: Basket Hills – MKKS Rybnik

hala sportowa „Victoria”, ul. Bratków 16

godz. 18:00

 

12-13.10.2019 r. (sobota-niedziela)

 

  • Bielska Liga Koszykówki

Hala sportowa, ul. Bratków 16,

sobota: od godz. 9.00 do godz. 17.00

niedziela: od godz. 16.20 do godz. 21.30

 

  • Finał Mistrzostw Polski AMP Futbol Ekstraklasy 2019

Boisko piłkarskie, ul. Młyńska 52b,

Sobota: rozpoczęciegodz. 11.00

Niedziela: zakończenie godz. 14.00

 

17.10.2019 r. (czwartek)

 

  • Biegi na orientację „Bielsko-Biała Nocą”

Osiedle Karpackie, Szkoła Podstawowa Nr 37 ul. Doliny Miętusiej 5

start interwałowy godz. 18.30 - 20.00

zakończenie godz. 21.00

 

19.10.2019 r. (sobota)

 

  • Bielska Liga Okręgowa: BTS Rekord II Bielsko-Biała – LKS Studzienice

            Boisko piłkarskie, ul. Młyńska 52b,

godz. 12.00

 

  • Fortuna I Liga: TS Podbeskidzie SA – GKS 1962 Jastrzębie

Stadion Miejski, ul. Tadeusza Rychlińskiego 21

godz. 18:00

 

19-20.10.2019 r. (sobota-niedziela)

 

  • Turniej gimnastyki artystycznej o Puchar Prezydenta Miasta

hala sportowa, ul. Startowa 13

sobota: od godz. 10.00 do godz. 19.00

oficjalne otwarcie godz. 14.00

niedziela: od godz. 10.00 do godz. 14.30

oficjalne zakończenie godz. 14.00

 

23.10.2019 r. (środa)

 

  • Piłka Nożna I Liga Kobiet: BTS Rekord – WANDA Kraków

Boisko piłkarskie ul. Startowa 13,

Godzina meczu nie została jeszcze ustalona

 

  • II liga koszykówki: Basket Hills – KS Pogoń Ruda Śląska

hala sportowa „Victoria”, ul. Bratków 16

godz. 18:00

 

24.10.2019 r. (czwartek)

 

  • KRISPOL 1. Liga Mężczyzn w piłce siatkowej

BBTS Bielsko-Biała – SMS Spała

Hala Widowiskowo-Sportowa, ul. Karbowa 26

godz. 20:00

25.10.2019 r. (piątek)

 

  • Liga Siatkówki Kobiet

BKS Stal – DPD Legionovia Legionowo

Hala Widowiskowo-Sportowa, ul. Karbowa 26

godz. 17.30

26.10.2019 r. (sobota)

 

  • VIII Zawody pływackie o Ciupagę Ondraszka

Pływalnia „Troclik” , ul. Kazimierza Sosnkowskiego 14,

godz. 9.00 – rozpoczęcie zawodów

godz. 14.30 – zakończenie

 

  • IV Liga piłki nożnej: TS Podbeskidzie II SA – KS DECOR Bełk

Boisko piłkarskie, ul. Młyńska 52b,

godz. 11.00

 

  • III Liga piłki nożnej: Rekord Bielsko-Biała – Miedź II Legnica

Boisko piłkarskie, ul. Startowa 13,

godz. 14.00

 

  • Bielska Liga Okręgowa: BKS Stal Bielsko-Biała – BTS Rekord II Bielsko-Biała

Boisko piłkarskie, ul. Młyńska 52b,

 godz. 14.00

 

Zgłoś błąd
Pdf
Drukuj
Powrót
Na skróty
bip - Biuletyn Informacji Publicznej
e-skrzynka podawcza
zapytajprezydenta - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna
BUDZET
Budżet obywatelski
 „Płatności online”  - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna
RIT - Regionalne Inwestycje Terytorialne Subregionu Południowego
Pogoda i jakość powietrza
pomoc prawna
SPM
Konsultacje społeczne - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna
geoportal - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna
To jest aplikacja Webphone służąca do bezpłatnego dzwonienia do Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej.