VIII Piknik Rodzinny z Nadzieją

Dodano: 18-06-2019
ce165b9694d8107a290ca45e7bd932dc184ea347.jpg

VIII Piknik Rodzinny z Nadzieją odbędzie się 23 czerwca w Parku Słowackiego w Bielsku-Białej. Impreza rozpocznie się o godzinie 13.00, a pierwszym punktem programu będzie rozdanie nagród  przyznanych w konkursie plastycznym "Warto Pomagać". Piknik będzie okazją do wspólnej, rodzinnej, międzypokoleniowej zabawy, a także do udziału w szczytnej akcji.

Podczas trwania imprezy będzie można kupić cegiełkę o wartości 15 zł, która będzie jednocześnie losem w loterii fantowej. Losowania nagród  będą kilka razy podczas trwania imprezy, o godz.: 13.30, 14.45, 16.30 17.30, 19.15, 20.30 oraz finałowe o 21.30. Na posiadaczy  szczęśliwych losów czekają liczne nagrody (wykaz na załączonej ulotce). Dochód uzyskany ze sprzedaży cegiełek zostanie w całości przekazany na funkcjonowanie placówek Fundacji Nadzieja, w tym działającego od stycznia tego roku Domu Dziecka.

Poza  atrakcjami dla ducha będzie też coś dla ciała. Na pikniku będzie można zakupić  domowej roboty ciasta, będą lody, zadowoleni będą też  fani grillowanych przysmaków.

Jak co roku organizator - Fundacja Zapobiegania i Resocjalizacji Uzależnień "Nadzieja" - zachęca do udziału w konkursie Wiedzy o Piknikach Rodzinnych z Nadzieją.

W czasie trwania imprezy będzie ścianka wspinaczkowa, malowanie twarzy, warsztaty plastyczne i gry sportowe.

Pokaz laserów o godzinie 21.45 zakończy tegoroczny Piknik Rodzinny z Nadzieją.

geoportal - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna