Rozpoczyna się FUNfest 2019

Dodano: 18-06-2019
210e4466d8a1017dd5932cbe7a2d2c80ed73c626.jpg

Już po raz trzeci Teatr Polski zaprasza na czerwcowe święto komedii, czyli kolejną edycję festiwalu FUNfest, który odbędzie się w dniach od 18 do 22 czerwca 2019. Tak jak co roku, spośród komediowych realizacji z całej Polski zostały wybrane te, które z pewnością trafią w gusta bielskich miłośników teatralnej rozrywki  na najwyższym poziomie.

Tegoroczną nowością będą dodatkowe prezentacje na Małej Scenie Teatru Polskiego. Podczas festiwalu będzie można zobaczyć znakomitych gości z całej Polski - dwa teatry krakowskie – Teatr Variete i Bagatela, a także teatry: Porywaczy Ciał z Poznania, Furiosa z Warszawy, Teatr im. L. Solskiego z Tarnowa, Bałtycki Teatr Dramatyczny z Koszalina.

Widzowie FUNfestu będą także mogli obejrzeć dwie przebojowe realizacje Teatru Polskiego w Bielsku-Białej oraz tak jak zwykle – wybrać najlepszy spektakl festiwalu.

Lato w mieście - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna