Otwarcie miasteczka ruchu drogowego

Dodano: 14-06-2019
2d148becbe5add4599f2bc166409f710fb8203f9.jpg
Powiązane galerie

13 czerwca, na terenie Szkoły Podstawowej Nr 31 w Starym Bielsku symbolicznie zostało otwarte Miasteczko Ruchu Drogowego oraz Gier Podwórkowych. To inwestycja, która powstała w ramach Budżetu Obywatelskiego Bielska-Białej 2019. Otwarcia miasteczka, w towarzystwie uczniów dokonał prezydent Jarosław Klimaszewski, który następnie uroczyście wręczył im karty rowerowe.

W wydarzeniu wzięli udział także przedstawiciele Rady Miejskiej, przedstawiciele starobielskich instytucji, Rady Rodziców, Dyrektorzy, Nauczyciele oraz społeczność uczniowska. Otwarciu miasteczka towarzyszył również specjalnie przygotowany program artystyczny, podczas którego dzieci zaprezentowały swoje umiejętności oraz pasje. Był to m. in. układ gimnastyczny z pomponami, taniec z szarfami, występ zespołu instrumentalnego oraz szkolnego chóru.

Dzięki tej inwestycji dzieci będą mogły poprawić swoją motorykę, sprawność fizyczną, a przede wszystkim doskonale przygotować się do egzaminu na kartę rowerową.

geoportal - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna