Podsumowanie mundialu w Bielsku-Białej

Dodano: 10-06-2019
f2ee3cf7268a360f879d0cbed888950a2192532c.jpg

8 czerwca na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej rozegrane zostało ostatnie spotkanie w ramach Mistrzostw Świata FIFA U20. 8 spotkań, 36 bramek i 56.300 kibiców na trybunach. W takich liczbach przedstawia się najkrótsze podsumowanie bielsko-bialskiej części turnieju. Średnia frekwencja na stadionie wyniosła 7.037 widzów, co zgodnie z naszymi wyliczeniami plasuje Bielsko-Białą (po meczach ćwierćfinałowych) na drugim miejscu za Łodzią. Pamiętać jednak należy, że na stadionie łódzkiego Widzewa trzy spotkania grupowe rozgrywała reprezentacja Polski. Mecz Argentyna – Portugalia, obejrzało z trybun 11.874 widzów, co stanowi do tej pory najwyższą frekwencję turnieju (nie licząc spotkań z udziałem Polaków). Czytaj więcej.

Lato w mieście - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna