„Elektromobilność w praktyce”

Dodano: 14-05-2019
48017ee3827a2bbb918a6186d9002be4dacc2947.jpg

18 maja 2019 r. w godz. 10.00-15.00 na terenie spółki ZIAD przed Hotelem „Dębowiec” w Bielsku-Białej, Al. Armii Krajowej 220, odbędzie się  pierwsze na Podbeskidziu wydarzenie pod nazwą  „ELEKTROMOBILNOŚĆ W PRAKTYCE”.

W trakcie imprezy będzie można przetestować samochody elektryczne i hybrydowe różnych marek, elektryczne rowery, hulajnogi, longboardy i dziecięce quady. Jednym z najważniejszych punktów  imprezy będzie otwarcie o godz. 12.00 przez Prezydenta Miasta Jarosława Klimaszewskiego nowej stacji ładowania pojazdów elektrycznych umiejscowionej przy Hotelu „Dębowiec”.

Organizatorami wydarzenia są  Biuro Zarządzania Energią Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej oraz ZIAD Bielsko-Biała S.A. - Ośrodek Doskonalenia Zawodowego. Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

Lato w mieście - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna