Stypendia Bielska-Białej w dziedzinie kultury i sztuki

Dodano: 14-05-2019

Wydział Kultury i Sztuki ogłasza nabór do kolejnej edycji stypendiów Bielska-Białej w dziedzinie kultury i sztuki. Stypendia przyznawane są artystom i twórcom za szczególne działania artystyczne na rzecz naszego miasta oraz wybitnie uzdolnionym studentom uczelni wyższych i studiów podyplomowych.

Wnioski stypendialne składać mogą osoby prywatne, instytucje, związki i stowarzyszenia na adres:

Wydział Kultury i Sztuki Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej

pl. Ratuszowy 1

43-300 Bielsko-Biała.

Termin składania wniosków upływa 31 maja br.

Druki wniosków wraz z załącznikami oraz Regulamin przyznawania stypendiów są dostępne na stronie internetowej Urzędu Miejskiego oraz w Wydziale Kultury i Sztuki.

Szczegółowe informacje na temat zasad przyznawania stypendiów można uzyskać pod numerem telefonu 33/ 497 14 75.

geoportal - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna