Finał „DeBBat”

Dodano: 12-03-2019
9da8afae0cf546cf99d179520d3d81f2f30039dd.jpg

15 marca, w Auli Liceum Ogólnokształcącego Towarzystwa Szkolnego im. M. Reja w Bielsku-Białej odbędzie się finał turnieju eliminacyjnego debat oksfordzkich „DeBBaty”.

 

Jest to inicjatywa łącząca w sobie turniej debat oksfordzkich i cykl szkoleń projektowych dla licealistów. W projekcie udział bierze 12 miast z całej Polski. W każdym z tych miast organizowane są dwudniowe wydarzenia, na które składają się turnieje eliminacyjne oraz szkolenia z zakresu kompetencji miękkich. Na Wielki Finał odbywający się 29-30 marca w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie zaproszone zostaną najlepsze zespoły z każdego miasta.

 

Podczas półfinału, który odbył się 17-18 stycznia, zostały wybrane cztery najlepsze licea, które już w najbliższy piątek będą walczyły o miejsce w Wielkim Finale - są to: I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika, IV Liceum Ogólnokształcące im. KEN, Liceum Ogólnokształcące Towarzystwa Szkolnego im. M. Reja oraz VIII Liceum Ogólnokształcące im. H. Chrzanowskiej.

 

W tym roku gośćmi specjalnymi IV edycji DeBBat w Bielsku-Białej będą: Prezydent Miasta Bielska-Białej Jarosław Klimaszewski, Przewodniczący Rady Miejskiej Janusz Okrzesik oraz Michał Kempa - polski komik uprawiający stand-up, zwycięzca jednego z programów telewizyjnych.

 

 

 

 

 

Zgłoś błąd
PDF
Drukuj
Powrót
Na skróty
bip - Biuletyn Informacji Publicznej
e-skrzynka podawcza
zapytajprezydenta - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna
BUDZET
Budżet obywatelski
 „Płatności online”  - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna
RIT - Regionalne Inwestycje Terytorialne Subregionu Południowego
Pogoda i jakość powietrza
pomoc prawna
SPM
Konsultacje społeczne - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna
geoportal - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna
To jest aplikacja Webphone służąca do bezpłatnego dzwonienia do Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej.
1
2
3
4
5
6