55. Międzynarodowe Targi Budownictwa i Strefa Dobrych Wnętrz „Twój Dom 2019”

Dodano: 11-03-2019
b880c9b25f3d24861a7d78d68b8ba0c87f8e4c08.jpg

Wydarzenie to jest największym w południowej Polsce spotkaniem branży budowlanej, swoim zasięgiem obejmujące, także region pogranicza polsko - czesko - słowackiego. Targi organizowane są od 28 lat. Ich misją jest upowszechnianie nowoczesnych materiałów i technik budowlanych, przyjaznych dla środowiska, a także promowanie efektywności energetycznej w budownictwie. Tematem przewodnim obecnej edycji targów będzie "Budownictwo niemal Zero Energetyczne".

W tej edycji zasięg targów został powiększony  o rynek ukraiński. Na targach będzie prezentowana ekspozycja firm ukraińskich chcących nawiązać kontakty handlowe z firmami polskimi.

Dla budujących, remontujących lub urządzających dom, mieszkanie oraz aranżujących ogród i  przydomowe otoczenie to niepowtarzalna okazja, aby w jednym miejscu porównać wiele ofert, pomysłów,  rozwiać wątpliwości i zaczerpnąć inspiracji. Niewątpliwą atrakcją będą również pokazy Stowarzyszenia Specjalistów Robót Wykończeniowych.

Targi odbędą się w Bielsku-Białej, w dniach 15 - 17 marca 2019 r.
miejsce: Hala Widowiskowo-Sportowa, ul. Karbowa 26

Szczegóły na stronie internetowej organizatora

geoportal - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna