Ostrzeżenie meteorologiczne

Dodano: 14-09-2018
147fd52388fb7c6b668d1a7cf5b717a2e952180a.jpg

Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych IMGW-PIB Oddział w Krakowie, informuje o możliwości wystąpienia od godz. 11:00 dnia 14.09.2018 do godz. 06:00 dnia 15.09.2018 intensywnych opadów deszczu (stopień 1).

Ostrzeżenie obejmuje powiaty: będziński, bielski, Bielsko-Biała, bieruńsko-lędziński, Bytom, Chorzów, cieszyński, Częstochowa, częstochowski, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, gliwicki, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno,Katowice, kłobucki, lubliniecki, mikołowski, Mysłowice, myszkowski, Piekary Śląskie, pszczyński, raciborski, Ruda Śląska, rybnicki, Rybnik, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Świętochłowice, tarnogórski, Tychy, wodzisławski, Zabrze, zawierciański, Żory.

Prognozuje się wystąpienie opadów deszczu okresami o natężeniu umiarkowanym. Prognozowana wysokość opadów miejscami od 20 mm do 35 mm.

geoportal - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna