CodeInBB – druga edycja

Dodano: 14-09-2018
9d600fdcd2cc9f45ceb62e33492a4bbe619f91d4.jpg

CodeInBB to bezpłatne warsztaty z nauki programowania. Zajęcia skierowane są do uczniów szkół średnich. Każdy kto ma ochotę spróbować swoich sił w programowaniu, może bezpłatnie zarejestrować się i wziąć udział w projekcie. Organizatorem tego przedsięwzięcia jest Fundacja Startup Podbeskidzie. Partnerem projektu jest Miasto Bielsko-Biała.

Zapisy trwają do 23.09. Więcej informacji na stronie internetowej codeinbb.com. Tam również można zarejestrować się na zajęcia. Warsztaty będą odbywać się w październiku i listopadzie. Organizatorzy zakładają, że raz w tygodniu, w godzinach popołudniowych, tak by każdy uczeń mógł w nich uczestniczyć.

Lato w mieście - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna