Rewitalizacja Obszarów Miejskich w Bielsku-Białej w latach 2014-2020

- Działania w roku 2014

- Działania w roku 2015

- Działania w roku 2016

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

II. PROGRAM REWITALIZACJI OBSZARÓW MIEJSKICH W BIELSKU-BIAŁEJ NA LATA 2014-2020 – UCHWAŁA

UWAGA PROJEKTODAWCY

Zgodnie z wcześniejszą informacją, przekazaną Państwu na etapie naboru projektów do „Programu Rewitalizacji Obszarów Miejskich w Bielsku-Białej na lata 2014-2020 (Kontynuacja PROM 2007-2013)” - zamieszczenie  projektu na „Liście planowanych projektów i przedsięwzięć rewitalizacyjnych wraz z ich opisem” w PROM  nie jest równoznaczne z uzyskaniem dofinansowania ze środków UE.

O środki finansowe na realizację konkretnego projektu każdy projektodawca zabiega indywidualnie z dostępnych źródeł finansowania, w tym  RPO WSL na lata 2014-2020.

III. DZIAŁANIA REWITALIZACYJNE – AKTUALNOŚCI

2017r.