trasa do Wapienicy

Trasa rowerowa : Bielsko-Biała Błonia - Dolina Wapienicy

Lp. Trasa długość odcinka pokonany dystans następny odcinek
1. z Błoni, od Akademii Techniczno-Humanistycznej do ul. Pszczelej 0,3 km 0,3 km w prawo
2. ul. Pszczela 0,4 km 0,7 km w prawo
3. ul. Srebrna 0,2 km 0,9 km prosto
4. ul. Pocztowa 0,4 km 1,3 km w lewo
5. ul. Olszówka 2,2 km 3,5 km prosto
6. ul. Karbowa 1,5 km 5,0 km w prawo
7. ul. Karpacka 0,3 km 5,3 km w lewo
8. ul. Skarpowa 1,9 km 7,2 km prosto
9. ul. Dębowiec 0,7 km 7,9 km w lewo
10. do ul. TartacznejZespół Przyrodniczo-Krajobrazowy "Dolina Wapienicy"

Opracowanie: Beskidzkie Towarzystwo Cyklistów w Bielsku-Białej

Trasa powstała w ramach projektu polsko-słowackiej współpracy euroregionalnej, dofinansowanego ze środków Unii Europejskiej. Przemierzyła ją grupa młodzieży ze słowackiej miejscowości Vrutki w towarzystwie polskich kolegów.

Podziel się wrażeniami z trasy, prześlij relację na adres: turystyka@um.bielsko.pl

Pdf
zima w miescie 2018 - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna