Piotr Kochowski radnym Rady Miejskiej

Dodano: 23-01-2019
75cb3a58a352be5601c353959f251116543af0f5.jpg

W związku z wygaśnięciem mandatu radnego Adama Ruśniaka (objął funkcję III Zastępcy Prezydenta Miasta) jego miejsce w Radzie Miejskiej zajął Piotr Kochowski (KWW Jacka Krywulta), który podczas sesji w 22 stycznia 2019r. złożył uroczyste ślubowanie.

Przypominamy, że Piotr Kochowski kandydował w ostatnich wyborach samorządowych z tej samej listy i z tego samego okręgu wyborczego co Adam Ruśniak i uzyskał kolejno największą liczbę głosów oraz nie utracił prawa wybieralności.

Piotr Kochowski - emerytowany nauczyciel, były piłkarz i działacz klubu LKS "Zapora" Wapienica. Radny Rady Miejskiej w Bielsku-Białej w kadencji 2010-2014. Przewodniczący Rady Sportu przy Prezydencie Miasta Bielska-Białej. Członek Beskidzkiej Rady Olimpijskiej.