Bielscy policjanci podsumowali pracę w 2018 roku

Dodano: 09-01-2019
f34085cfacd24fd16da7643e03808320b06117b7.jpg

Mniej przestępstw kryminalnych, w tym kradzieży, rozbojów czy uszkodzeń mienia. Wysoki poziom wykrywalności przestępczości kryminalnej – na poziomie ponad 70%. Mniej wypadków drogowych, w tym tych najtragiczniejszych w skutkach. Tak w dużym skrócie można podsumować ubiegły rok w bielskim garnizonie.

W auli Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej odbyła się odprawa służbowa, podsumowująca pracę bielskiej Policji w 2018 roku, w której wziął udział Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach insp. Piotr Kucia. Zaprezentowano wyniki osiągnięte przez bielskich policjantów w ubiegłym roku oraz omówiono zakończone, realizowane i planowane inwestycje. Czytaj więcej.

źródło: Komenda Miejska Policji w Bielsku-Białej