27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Dodano: 09-01-2019
c3dd9f02f970301fe1c2b4021735469df6ba9d3d.png

Koncert 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Bielsku-Białej odbędzie się 13 stycznia na Rynku. Początek  tego wydarzenia zaplanowano już na godz. 14.00.

Jak co roku wokół sceny rozstawione będą namioty m.in.: Ochotniczych Straży Pożarnych - Hecznarowice, Bystra, Wilkowice, Kamienica, Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego i Straży Miejskiej. Przygotowana będzie wojskowa grochówka i gorąca herbata.

Po raz pierwszy pojawi się namiot Bielskiego Klubu Fantastyki „BeCon”, w którym będzie można zagrać w gry planszowe i fabularne. Również w tym roku TS Podbeskidzie zagra z WOŚP. Klub przekazał oryginalną koszulkę meczową z podpisami całej drużyny, która zostanie zlicytowana w trakcie finału. Organizatorem koncertu jest Stowarzyszenie Podbeskidzki Przegląd Muzyczny.

Szczegóły związane z  tym wydarzenia są dostępne na profilu Facebook

Organizatorem sztabu WOŚP w Bielsku-Białej jest Grupa Ratownictwa PCK