Boisko wielofunkcyjne w „Żeromie”

Dodano: 20-12-2017
70cf4e6bd406f0d0ba2c4f859ac11a41163ea294.jpg
Powiązane galerie

Przy budynku Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Stefana Żeromskiego symbolicznie oddano do użytku boisko wielofunkcyjne. Wydarzeniu towarzyszyła akademia przygotowana przez szkolną społeczność. Obiekt powstał w ramach programu pn. „Modernizacja boisk sportowych  zlokalizowanych przy placówkach oświatowych w Bielsku-Białej".

W ramach przeprowadzonej inwestycji powstało boisko wielofunkcyjne o nawierzchni poliuretanowej, wyposażone w  bramki, siatki i tablice z koszami. Wokół boiska wykonano piłkochwyty wraz z bramą wejściową i furtkami.  Powstała także bieżnia o nawierzchni poliuretanowej oraz  skocznia do skoku w dal. Wykonawca przebudował dojścia do boiska oraz wykonał ogrodzenie i barierki zabezpieczające teren. Przy boisku postawiono również ławki i kosze na śmieci.

zima w miescie 2018 - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna