Betlejemskie Światło Pokoju dotarło do Urzędu Miejskiego

Dodano: 19-12-2017
afc09c70b230975598ae1ec129fa59abed23ff87.jpg

Zgodnie z tradycją na ostatniej w roku sesji Rady Miejskiej pojawili się harcerze z Betlejemskim Światłem Pokoju. Druhowie z ZHP przekazali je na ręce Przewodniczącego Rady Miejskiej Jarosława Klimaszewskiego. Światło na terenie Podbeskidzia pojawiło się 16 grudnia. Od wczoraj  harcerze roznoszą je do instytucji, szkół, szpitali, domów pomocy społecznej i kościołów. Betlejemskie Światło Pokoju można odebrać również osobiście w siedzibie Hufca Beskidzkiego ZHP (ul. Fryderyka Chopina 3, Bielsko-Biała).

zima w miescie 2018 - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna