Zachęcamy do głosowania na świąteczne dekoracje naszego miasta!

Dodano: 18-12-2017
3627cb85aac79a13bbb8bbf2b4684b445f22ca2b.jpg

Świąteczne dekoracje Bielska-Białej jak co roku biorą udział w ogólnopolskich konkursach, których celem jest wyłonienie najładniejszych z nich.

Tradycyjnie głosy na dekoracje można oddawać w dobrze znanym plebiscycie Świeć Się”. Konkurs podzielony jest na dwa etapy: wojewódzki oraz ogólnopolski. W etapie wojewódzkim udział biorą wszystkie zgłoszone do konkursu miasta. Internauci oddają swoje głosy na wybrane miasto, to które uzyska najwięcej głosów w województwie przejdzie do II etapu. 16 wyłonionych w tym etapie miast otrzyma nagrodę o wartości 10.000 zł na cele charytatywne. W II etapie – ogólnopolskim – 16 miast  będzie walczyło o nagrodę główną o wartości 40.000 zł na cel społeczny miasta. Internauci będą oddawać swoje głosy wybierając Świetlną Stolicę Polski – miasto, z największą liczbą głosów.
Głosowanie odbywa się w terminach :
I etap wojewódzki :  do 2.01.2018 r.
II etap ogólnopolski: 8.01.2018 r. do 15.01.2018 r.
Głosy w plebiscycie można oddawać tutaj.

Natomiast Portal Komunalny przygotował zestawienie polskich miast, które nadesłały zdjęcia przyozdobionych świątecznym drzewkiem rynków lub centralnych ulic czy placów. Które miasto ma najpiękniejszą choinkę? Być może właśnie Bielsko-Biała.  Organizatorzy konkursu czekają na Państwa głosy. Głosowanie trwa do 3 stycznia 2018 r.

Zachęcamy do udziału w obu konkursach!

zima w miescie 2018 - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna