Święta na Starówce już za nami

Dodano: 18-12-2017
3307104a87f9348e41188900b0c2e87cf0305b49.jpg
Powiązane galerie

Magia zbliżających się świąt zagościła w Bielsku-Białej – to za sprawą lubianej i popularnej imprezy Święta na Starówce. Przez cały weekend w niepowtarzalnej atmosferze można było zakupić regionalne wyroby świąteczne, rękodzieło, ceramikę i szkło artystyczne, a także świąteczne ozdoby. Najmłodsi mogli wziąć udział w warsztatach plastycznych, skorzystać z przejażdżek na karuzeli czy sfotografować się ze św. Mikołajem, a  na stoiskach gastronomicznych można było skosztować regionalnych przysmaków. Tysiące osób, które odwiedziły Rynek mogły zobaczyć występy licznych zespołów, które m.in. wykonały najpiękniejsze polskie i zagraniczne kolędy. Gwiazdą tegorocznej edycji Świat na Starówce była grupa Pectus – podczas występu zespołu płyta Rynku wypełniła się po brzegi. Organizatorami imprezy były Wydziały Promocji Miasta oraz Kultury i Sztuki Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej oraz Agencja Reklamowa PROMIX i Bielskie Centrum Kultury.

zima w miescie 2018 - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna