Stawki podatków na 2018 rok

Dodano: 15-12-2017

Wydział Dochodów Budżetowych Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej informuje, że stawki podatku od nieruchomości oraz podatku od środków transportowych na 2018 rok nie ulegną zmianie.

W 2018 roku nadal będzie obowiązywać uchwała Rady Miejskiej Bielska-Białej z dnia 29 listopada 2016 r. Nr XXIII/432/2016 w sprawie określenia wysokości stawek podatku od nieruchomości oraz uchwała Rady Miejskiej Bielska-Białej z dnia 24 listopada 2015 r. Nr XIII/201/2015 w sprawie określenia wysokości stawek podatku od środków transportowych.

zima w miescie 2018 - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna