Duże zniszczenia w Lesie Komunalnym. Apelujemy o ostrożność!!!

Dodano: 12-12-2017
23bb627c42934958aab0f32897d9758a80bc1b4c.jpg

W wyniku silnego wiatru w nocy z 11 na 12 grudnia powstały duże zniszczenia na terenie Lasu Komunalnego w Bielsku-Białej. Najgorsza sytuacja jest w Cygańskim Lesie oraz w rejonie Koziej Góry. Wiele drzew zostało tam powalonych, a inne na skutek wichury niebezpiecznie się pochyliły. Takie drzewa, które w każdej chwili mogą się przewrócić, stanowią zagrożenie dla zdrowia i życia ludzi. Obecnie trwa szacowanie skali zniszczeń oraz strat powstałych w wyniku wiatru.

Administrator Lasu Komunalnego podjął niezwłoczne działania zmierzające do likwidacji zagrożeń. Apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności! Jednocześnie ze względu na zaistniałą sytuację prosimy o rezygnację w najbliższych dniach ze spacerów w obrębie Lasu Komunalnego.

zima w miescie 2018 - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna