Wręczono statuetki Ambasador Targów 2016

Dodano: 13-09-2017

Podczas 30. Międzynarodowych Energetycznych Targów Bielskich ENERGETAB odbyła się uroczystość wręczenia statuetek "Ambasadora Targów 2016". Statuetki otrzymali: Prezydent Bielska-Białej Jacek Krywult oraz Karol Nagy – były dyrektor zarządzający Międzynarodowego Związku Statystyk Targowych w Budapeszcie.

Celem wyróżnienia jest uhonorowanie ludzi ze świata biznesu, nauki lub polityki, którzy przyczyniają się do rozwoju przemysłu targowego w Polsce i popularyzacji idei targów. Pomysłodawcą przyznawanej od 2010 roku nagrody był Adam Gabrysiak. Tytuł Honorowego Ambasadora Targów  przyznaje Polska Izba Przemysłu Targowego.

Podczas uroczystości ogłoszono także wyniki Konkursu targowego „na szczególnie wyróżniający się produkt prezentowany na targach ENERGETAB 2017” (lista laureatów).

Zarząd ZIAD z okazji tegorocznego jubileuszu targów ENERGETAB symbolicznie wyróżnił również długoletnich wystawców. W tym gronie znalazły się: ABB Sp. z o.o., ENERGOPOMIAR – ELEKTRYKA, ENERGOTEST oraz TAURON Dystrybucja – Partner Strategiczny Targów.

Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB 2017 są miejscem prezentacji najnowszych produktów tej branży dla modernizującej się polskiej energetyki.

zima w miescie 2018 - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna