play nudgeBackwards nudgeForward pause stop mute volumeDown volumeUp

VII Festyn Profilaktyczny i Piknik Rodzinny

Dodano: 16-08-2017
96d64bc56219a5846f5f0bb9a266fb5d3cc05ab7.jpg
Powiązane galerie

Od 24 do 26 sierpnia 2017 roku,  w godzinach od 10.00 do 15.00,  zapraszamy dzieci wraz z rodzicami i opiekunami oraz młodzież naszego miasta na VII Festyn Profilaktyczny (czwartek i piątek) oraz na Piknik Rodzinny (sobota). Wydarzenia są  organizowane przez Wydział Polityki Społecznej Urzędu Miejskiego na terenie Domu Żołnierza w Bielsku-Białej,  ul. Władysława Broniewskiego 27.

Podczas imprez przewidziano liczne atrakcje prowadzone przez profesjonalnych animatorów - warsztaty rękodzieła, namioty animacyjne, malowanie twarzy, naukę techniki puszczania baniek mydlanych oraz chodzenia na szczudłach. Dodatkowo na uczestników będzie czekał dmuchany zamek, dmuchana ścianka wspinaczkowa, megapiłkarzyki, a w sobotę Wioska Smerfów. Ponadto pokaz udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, stoisko profilaktyczne prowadzone przez Komendę Miejską Policji, tor przeszkód  z elementami  sprzętu ratowniczo-gaśniczego przygotowany przez Komendę Miejską Państwowej Straży Pożarnej w Bielsku-Białej oraz możliwość zapoznania się z pracą Straży Miejskiej. Udział w festynie oraz pikniku jest bezpłatny. Każdy z uczestników będzie mógł zatrzymać na własność stworzoną przez siebie pracę.

Festyn Profilaktyczny oraz Piknik Rodzinny będą ciekawym uzupełnieniem oferty wakacyjnej, a przede wszystkim wskazaniem dzieciom, młodzieży i całym rodzinom atrakcyjnych, alternatywnych sposobów spędzania czasu wolnego.

Szczegóły na plakatach oraz pod nr tel. 33 4971 715.